Skip to main content

Zakázkové šití

Psí salon Karamelka Vám nabízí zakázkové šití oblečků a doplňků pro psy. Každá psí rasa a dokonce i každý konkrétní pes má jinou stavbu těla a není v možnostech výrobců nabídnout univerzální obleček pro všechny psy. Proto nabízíme možnost nechat si u nás obleček ušít přímo na míru Vašeho psího modela. Na prodejně budeme mít na výběr plno různých typů i oblečků pro pejsky, buď si vyberete a pejskovi přímo sedne obleček, který nabízíme, nebo ho můžeme nechat upravit tak, aby pejskovi perfektně sedl a byl mu pohodlný.

Oblečky necháváme šít jak s ohledem na pohodlí při pohybu, tak na funkčnost při různém počásí. Zaměřujeme se na snadnost oblékání a pečlivě vybíráme látky tak, aby byly líbivé a s ohledem na srst praktické. Často se setkáváme s tím, že dlouhosrtým plemenům se srst v oblečku zacuchává, proto pečlivě vybíráme materiál tak, aby srst co nejméně cuchal a poškozoval.

Kromě oblečků pro psy nabízíme i plno psích pelíšků, které jsou tak příjemné na dotek, že bysme se do nich nejraději zavrtali sami.

V současné chvíli domlouváme spolupráci na výrobě kožených psích obojků. Obojky budou vyráběny z kvalitní kůže zdobeny kamínky, kovovými ozdobami, nebo budou jen decentní bez ozdob. Některé obojky budou opatřeny ID známkou, na kterou Vám můžeme nechat vyrýt jméno pejska a kontakt na Vás, kdyby se nechtěně někde zakoukal. Takový obojek nebude jen obojkem, ale úplnou ozdobou krčku vašeho psa. Spolu s obojky bude na výběr i mnoho vodítek, které budou ladit ke konkrétním obojkům. Už se na ně moc těšíme.